Deep Purple zapowiada singiel i limitowaną edycję "Now What?!"

/ 18 września, 2013

Sukces płyty "Now What?!" sprawił, że zespół Deep Purple zdecydował się opublikować trzeci singiel – tym razem wybór padł na "Above And Beyond". Jest to o tyle wyjątkowy utwór, że dedykowano go zmarłemu w zeszłym roku Jonowi Lordowi. Ów singiel zostanie opublikowany 25 października i dostępny będzie jako:

Siedmiocalowy winyl (strona B: utwór "Space Truckin'" nagrany w czasie ostatniej trasy);
CD (z bonusowymi utworami: "Things I’ve Never Said", "Space Truckin'" oraz "Hush").

Przygotowaniem okładki do single "Above And Beyond" zajmie się młody grafik z Brighton, który przygotowywał część grafiki na oficjalnej stronie zespołu Deep Purple.

Słynna formacja zapowiedziała również wydanie limitowanej edycji płyty "Now What?!". Ta na sklepowych półkach pojawi się 8 listopada. Poza płytą z utworami w wersji studyjnej w opakowaniu znajdzie się kolejny kompakt zawierający fragmenty koncertów Deep Purple. Chodzi o występy z Włoch, Niemiec i Szwecji, podczas których muzycy grali swoje największe przeboje; ponadto znajdą się tam trzy utwory z "Now What?!" w wersji live. W sumie 70 minut materiału.

Przypomnijmy, że zespół Deep Purple zapowiedział niedawno, że przyjedzie do Polski. Słynni muzycy pojawją się w naszym kraju w lutym przyszłego roku i zagrają dwa koncerty (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także