Devin Townsend Project w Warszawie

/ 17 września, 2014

Po ogłoszeniu wydania swojego nowego, długo oczekiwanego albumu "Z²" oraz po wyprzedanym koncercie w Royal Albert Hall Devin Townsend  Project ogłasza obszerną, europejską trasę koncertową w tym koncert w Polsce. Muzycy pojawią się 16 marca przyszłego roku w stołecznej Stodole (bilety trafią do sprzedaży 19 września).

Trailer albumu "Z²", którego premiera przypada na 27 paździenika:

Europejskie koncerty supportować będą m.in. Periphery i Shining. O to co Devin sam mówi o trasie:

Teraz, kiedy album Z2 jest gotowy, nadszedł czas, aby przygotować się na trasę! Będzie całe mnóstwo świetnych koncertów a z tego, że będziemy grać w Europie jestem bardzo dumny, dodatkowo europejskie koncerty wspierać będzie  niesamowita Periphery i szalony Shining!

To będzie kawał dobrej muzyki.  Myślę, że każdy zespół robi coś wyjątkowego i daje dużo z siebie, ale jednocześnie są naprawdę dobrze zdefiniowani. To będzie dla nas okazją aby wrócić do całego naszego katalogu muzycznego – albumy Z2, Sky Blue i Dark Matters (z nadchodzącego podwójnego albumu, Z2)

Jedną z największych rzeczy dla nas jest tworzenie takich właśnie niesamowitych wydarzeń. Nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycony aby dzielić scenę z tymi niesamowitymi zespołami, i mieć takie ogromne wsparcie od publiczności  jakie mamy ostatnio. To szczerze mówiąc po prostu absolutna przyjemność, aby to robić, robić dla Was.

Z dumą zapraszam Was na koncert! Mam nadzieję, że gramy blisko Ciebie, wpadnij!

Devin =)

Bilety dostępne na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także