Dita Von Teese w klipie 30 Seconds to Mars

/ 17 kwietnia, 2013

Trzeba przyznać, że muzycy zespołu 30 Seconds to Mars wiedzą, jak budować napięcie. Co jakiś czas pojawiają się krótkie fragmenty teledysku do utworu "Up In The Air", które mają go promować. Z każdym filmem dowiadujemy się również kolejnych informacji związanych z niespodziankami, jakie przyszykowali dla nas muzycy. Tym razem prezent w postaci… striptizerki i aktorki, Dity Von Teese.

– Ten krótki film jest niepodobny do niczego, co dotychczas zrobiliśmy – mówił Jarded Leto. – Wspomogli nas Damien Hirst, Dita Von Teese, gimnastyczki McKayla Maroney i Jordan Wieber, Maxwell Snow, Neil Strauss, lew, wilk, wąż oraz – zgadza się – zebry. Stworzyliśmy wspaniałą, dziwaczną i halucynogenną podróż po surrealistycznych krainach – zdradził wokalista.

Album zespołu 30 Seconds to Mars pt. "Love Lust Faith + Dreams" ma ukazać się 21 maja tego roku. Amerykańska formacja ma być headlinerem drugiego dnia tegorocznego Impact Festival i wystąpi obok takich zespołów jak Paramore, Asking Alexandria, czy Newsted. 

Ponadto Jared Leto jest jednym z kandydatów na najprzystojniejszego rockmana w naszym konkursie (więcej szczegółów TUTAJ).

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także