Dj Ashba odszedł z Guns N' Roses

/ 27 lipca, 2015

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy, że gitarzysta Guns N’ Roses Richard Fortus nie wie, co się dzieje z zespołem. Ujawnił, że grupa jest jakby w zawieszeniu. Teraz głos zabrał Dj Ashba. W kwietniu tego roku jeszcze wierzył, że niedługo coś się ruszy do przodu w sprawie nowej płyty. Teraz już nie ma nadziei.

Sześć lat temu odebrałem telefon, który na zawsze zmienił moje życie. Był to telefon od mojej drogiej przyjaciółki (Katie McNeil-Diamond), która pracowała z Guns N’ Roses. Dzwoniła z ofertą przesłuchania do zespołu Axla Rose’a, zdobycia miejsca w prawdopodobnie największym zespole rockowym swoich czasów. Zdecydowałem, że spróbuję. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dostałem tę robotę. Rozpoczęła się najbardziej niewiarygodna podróż, jaką mogłem sobie wyobrazić.

List długi, więc skrócimy: gitarzysta chwali sobie pracę z bardzo utalentowanym człowiekiem, jakim jest frontman Guns N’ Roses. Wspomina też przerażającą i jednocześnie cudowną chwilę, gdy po raz pierwszy zagrał „Welcome to the Jungle” i już wiedział, że właśnie jego życie zmieniło się całkowicie. A potem przechodzi do rzeczy:

Z ciężkim sercem i z uczuciem dumy ogłaszam, że zdecydowałem się zamknąć ten etap mojego życia, podsumować wspaniały czas spędzony z Guns N’ Roses i przemienić go w piękne wspomnienie. Doszedłem do tego punktu w życiu, gdy czuję, że powinienem poświęcić się mojemu zespołowi Sixx: A.M., mojej cudownej żonie i rodzinie oraz innym przygodom, które niesie ze sobą przyszłość.

Dj Ashba twierdzi, że to właśnie w Sixx: A.M. najlepiej wyraża się poprzez muzykę i tworzy z pasją razem ze swoimi braćmi i kolegami z zespołu Nikki Sixxem i Jamesem Michaelem. Życzymy mu wszystkiego najlepszego na tej muzycznej drodze.

Podejrzewamy, że nie bez wpływu na jego decyzję pozostaje to, że ludzie nienawidzili go przez Guns N’ Roses. Gitarzysta nigdy wcześniej, przed dołączeniem w 2009 roku do tego zespołu, nie zetknął się z takim jadem w sieci.

My tymczasem czekamy na rozwój sytuacji w obozie Axla Rose’a.

 

A LETTER FROM ME TO ALL OF YOU….http://www.djashba.com/ENGISHTo Each and Every One Of You,6 years ago I received…

Posted by Dj ASHBA on 27 lipca 2015

 

ud | fot. Ch Villa, CC BY 2.0

KOMENTARZE

Przeczytaj także