Dream Theater wchodzi do studia

/ 9 stycznia, 2015

Choć nie znamy zbyt wielu szczegółów, już sama informacja przekazana przez Jamesa LaBrie powinna zainteresować fanów grupy Dream Theater – powiedział on bowiem w wywiadzie dla Simcoe.com, że zespół wejdzie do studia nagraniowego już w lutym. Muzycy będą zajmowali się przygotowaniem swojego kolejnego, trzynastego już długogrającego wydawnictwa. Spekuluje się, że nienazwana jeszcze płyta zostanie opublikowana jesienią tego roku.

Wydaje się, że wejście do studia już w przyszłym miesiącu to dość niespodziewana decyzja, ponieważ jeszcze w ubiegłym roku Jordan Rudess przyznał w jednym z wywiadów, że muzycy nie do końca wiedzą, co chcą robić w przyszłości i nie mieli żadnych sprecyzowanych planów. Najwidoczniej udało im się dojść do porozumienia, co jest z korzyścią dla fanów Dream Theater.

Dyskografię zespołu zamyka album zatytułowany po prostu "Dream Theater", który pojawił się w sprzedaży w 2013 roku. Album osiągnął siódme miejsce na liście najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych. Został doceniony również przez Jordana Babulę z "Teraz Rocka" – jego recenzję możecie znaleźć TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także