Duff McKagan napisze książkę o Alice in Chains

/ 15 maja, 2015

Duff McKagan zdecydowania poczuł pociąg do pióra. W Stanach Zjednoczonych ukazała się właśnie jego kolejna książka „How To Be A Man (And Other Illusions)”. W Polsce od niedawna cieszyć się możemy jego debiutanckim papierowym wydawnictwem „Duff McKagan. Sex, drugs & rock n’ roll… i inne kłamstwa” (w oryg. „It's So Easy (And Other Lies)”), a on już przymierza się do stworzenia kolejnej rzeczy  biografii zaprzyjaźnionego Alice in Chains. W rozmowie z „The Pulse of the Radio” ujawnił:

W zeszłym tygodniu rozmawiałem z Seanem [Kinneyem, perkusistą Alice in Chains]. Długo rozmawialiśmy. Powiedziałem mu: „Jeśli chcecie, bym to zrobił, teraz jest dobry czas. W te wakacje mogę zacząć nad nią pracować, wy pracujecie nad muzyką. Możecie wydać płytę i jednocześnie książkę”.

Były basista Guns N’ Roses potwierdził tym samym, że Alice in Chains w przeciągu najbliższych kilku miesięcy ma w planach nagranie następcy albumu „The Devil Put Dinosaurs Here” z 2013 roku. W oczekiwaniu nowe utwory oraz książkę przypomnijcie sobie otwierający ostatni krążek „Hollow”.

ud | fot. Silvio Tanaka, CC BY 2.0

KOMENTARZE

Przeczytaj także