Duff McKagan radzi, jak żyć w podróży

/ 5 czerwca, 2015

Przede wszystkim przed wyjazdem sprawdź w sieci, jak dotrzeć do lotnika i przedrzeć się przez nie – zdradza jedną ze swoich tajemnic Duff McKagan w rozmowie z „Rolling Stone”. Oszczędzi to wiele krzyków i nerwów. W samolocie siedź prosto. Muzyk jest wysoką osobą i nie raz musiał ściskać się na miejscu za rozłożonym siedzeniem. A co dopiero muszą wtedy przeżywać siatkarze czy koszykarze…

Orientuj się! O wiele zabawniej jest, gdy wiesz, co się dzieje w miejscach, przez które przejeżdżasz.

Jeśli nie czytasz, dowiedz się czegoś o tym, gdzie jesteś. Barrett Martin, perkusista Screaming Tree i Mad Season, jest obecnie profesorem. On wie wszystko na temat tego, co mijamy. „Ten zamek tam to coś tam, coś tam…”.

Dobre relacje warto utrzymywać nie tylko z takim gościem, lecz – dla dobra zespołu – także z pozostałymi towarzyszami podróży. Co jest tego podstawą?

Nie sikaj w pokoju, jeśli dzielisz go z kimś. No, chyba że dostaniesz na to pozwolenie w stylu „Tak, to jest w porządku. Nie przeszkadza mi to”. Wtedy już wiesz, że jesteście bardzo blisko z tym kolesiem.

Co jeszcze jest ważne? Posłuchajcie Duffa! I dowiedzcie się przy okazji, z jakich znaków on i jego koledzy śmiali się kiedyś w Niemczech.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także