Dźgnięty w tył głowy muzyk Slipknot trafił do szpitala

/ 11 marca, 2015

Jak donosi stacja telewizyjna KCCI z Des Moines, w nocy z 10 na 11 marca doszło do awantury rodzinnej podczas której ucierpiały dwie osoby – Mickeal Gordon Thomson i jego brat Andrew. Jak wynika z informacji podanych przez portal Blabbermouth, pierwszy z wymienionych znany jest lepiej jako Mick Thomson, gitarzysta grupy Slipknot.

Według relacji miejscowej policji doszło do bójki między braćmi, która z domu przeniosła się na podwórze domu, a rzecz działa się o 4:25 nad ranem. Walka na noże zakończyła się przyjazdem policji i karetek. Muzyk ma ranę kłutą tylnej części głowy, jego brat natomiast kilka powierzchownych zadrapań. Choć narwani bracia byli hospitalizowani, ich życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Przewieziono ich do miejscowego szpitala w dwóch karetkach. Obaj byli pod wpływem środków odurzających. 

Na razie żadna ze stron nie wniosła oskarżenia, nie znane są też przyczyny bójki.

Mick Thomson jest gitarzystą zespołu Slipknot od 1996 roku. Wraz z zespołem przygotowywał również opublikowaną w ubiegłym roku płytę ".5: The Gray Chapter". Niedawno wrócił do domu po obszernym tournée.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także