Były gitarzysta KISS we Wrocławiu

/ 8 lutego, 2013

Zgodnie z tradycją, bicie Gitarowego Rekordu Guinessa odbędzie się 1 maja we Wrocławiu. Będzie to już jedenasta próba. Impreza z roku na rok nabiera coraz większego rozpędu, dlatego do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdżają coraz bardziej elektryzujące nazwiska ze świata muzyki. W tym roku jedną z gwiazd, która już potwierdziła swoje przybycie, będzie Bruce Kulick. Były gitarzysta w legendarnej grupie KISS.

Bruce Kulick zaczynał swoją karierę w 1975 roku. Początkowo grał koncerty z Meat Loafem, później założył własny band, w którym na wokalu pojawił się Michael Bolton. Kiedy grupa się rozpadła, Kulick miał już wyrobione nazwisko w świecie muzyki. Nie powinna zatem dziwić propozycja od zespołu KISS, który potrzebował gitarzysty (Mark Norton nie mógł występować na scenie). Początkowe zastępstwo okazało się pracą na cały etat. Bruce Kulick grał w zespole KISS w latach 1984-1996.

Bicie Gitarowego Rekordu Guinnessa to impreza dla wszystkich. Jeśli zatem umiesz choć trochę grać na gitarze – przyjeżdżaj do Wrocławia na początku maja. Szczegóły akcji znajdziecie tutaj.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także