Exlibris z singlem i w nowym składzie

/ 30 maja, 2016

Warszawscy heavymetalowcy z Exlibris zaprezentowali teledysk tekstowy do zupełnie nowego utworu, „Harmony Of The Spheres”. Jest to pierwsza zapowiedź nowego materiału grupy i jednocześnie pierwsze nagranie po zmianach w składzie zespołu. Krzysztofa Sokołowskiego, który opuścił zespół w sierpniu zeszłego roku, zastąpił fiński wokalista Riku Turunen.

Misiek Ślusarski o zmianach kadrowych w Exlibris:

Odejście Krzyśka niektórzy z miejsca nazwali końcem zespołu, ale my od początku wiedzieliśmy, że to tylko koniec pewnego etapu. Fakty są takie, że od początku istnienia zespołu zdecydowana większość materiału wychodziła spod ręki Daniela Lechmańskiego i Piotra Sikory, więc o nową muzykę nie trzeba było się obawiać. Spodziewaliśmy się natomiast, że nie będzie łatwo znaleźć nowego śpiewaka spełniającego w pełni nasze oczekiwania – okazało się, że najbliższy mieszka ponad tysiąc kilometrów stąd.

Po skompletowaniu składu zespół wraca na scenę. 25 czerwca Exlibris można będzie zobaczyć na festiwalu Rock Hard, Ride Free w Goleniowie, gdzie wystąpią jako headliner drugiej sceny.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także