Faith No More zapowiada nową płytę!

/ 3 września, 2014

Kilka dni temu cytowaliśmy jedną z wypowiedzi Billy'ego Goulda z Faith No More, który sugerował, iż w przyszłości on i jego koledzy mogą w końcu wejść do studia nagraniowego i przygotować nowe, oczekiwane od niespełna dwudziestu lat wydawnictwo. Teraz ten sam człowiek potwierdził to, co sam niedawno sugerował – powstanie nowy album amerykańskiego zespołu!

Billy Gould powiedział:

Zawsze była między nami jakaś chemia, to było coś unikalnego, ale przez ostatnie kilka lat podczas koncertów zrozumieliśmy, że nie chcemy tylko grać lepiej i lepiej, ale chcemy również wyjść do ludzi z nowym materiałem. Zdecydowaliśmy więc, że popracujemy w 2015 roku… stworzymy album, z którego będziemy mogli być dumni, który będzie interesujący. Oczywiście wyjdziemy z nim do ludzi, ale niewykluczone, że tym razem skupimy się nieco bardziej na naszych fanach w Ameryce.

Ostatnią płytą Faith No More jest "Album of the Year" z 1997 roku. Wiele wskazuje na to, że po osiemnastu latach oczekiwania fani będą mogli posłuchać nowego materiału przygotowanego przez amerykańskich muzyków. My również nie możemy się doczekać!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także