Fani Queens of the Stone Age nagrali wideo dla Eagles of Death Metal

/ 15 grudnia, 2015

Grupa fanów Queens of the Stone Age przygotowała swoje oświadczenie po zamachach, które miały miejsce w Paryżu 13 listopada 2015 roku. Terroryści zaatakowali m.in. klub Bataclan, gdzie trwał koncert Eagles of Death Metal. Zginęło tam 89 osób. Jedną z pierwszych osób, które obejrzały film był nieobecny w stolicy Francji członek obu zespołów Josh Homme.

Trudno ująć w słowa to, jakie uczucia wywołuje we mnie to wideo. Jestem dumny, że jestem wśród was, jestem częścią was, jednym z was. Dziękuję za ten uprzejmy i szczodry gest. To znaczy dla mnie naprawdę wiele. Dziękuję, jak tylko mogę, dziękuję uniżenie. Tego, co razem zrobiliście, nigdy nie zapomnę. Dziękuję.

A fani tylko okazali swoją miłość zespołowi i zaoferowali wsparcie. Razem, słowo po słowie, stworzyli niniejszą wiadomość:

Ta rodzina powstała dzięki muzyce ludzi, którzy nauczyli nas zwracać na siebie nawzajem uwagę. Wielu z nas spotkało was i każda z tych osób powie, że jesteście wspaniałymi osobami, macie dobre serca i jest jasne, że bardzo kochacie swoich fanów.

W obliczu druzgocących ataków na człowieczeństwo i wolność, na naszych przyjaciół, kolegów i wszystkich na świecie w Paryżu wiemy, że musicie cierpieć bardziej, niż zarówno ci, których kochacie, jak i ci, którzy was kochają są w stanie to pojąć.

 W duchu fundamentalnych wartości naszej rodziny chcemy, żebyście wiedzieli, że nie jesteście sami. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszystko, co robicie. Cieszymy się, że z wami wszystko w porządku, smutno nam z powodu waszej straty. I najważniejsze: też was kochamy.

Posłuchajcie.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także