Fear Factory przekształci "The Industrialist" w komiks

/ 15 lipca, 2015

Ponad trzy lata po premierze krążka wokalista Burton C. Bell opowie tę samą historię jeszcze raz. Tym razem dzięki wypełnionej ilustracjami książce. Wydawnictwo o tym samym tytule co album Fear Factory ukaże się 12 września 2015 roku. Autor opowiada o nim:

„The Industrialist” to moja pierwsza niezależnie wydana powieść graficzna. Opowieść po raz pierwszy pojawiła się na płycie Fear Factory o tym samym tytule. Ten album to soundtrack tej powieści. Postaci i sceny stworzył Noel Guard. Uchwycił obrazy tak, jak sam je widziałem w głowie. Przewiduję mu wspaniałą przyszłość.

Muzyk chwali sobie współpracę z grafikiem. Podobno rozumieli się bez słów i momentalnie podchwytywali swoje pomysły. Zobaczcie, jak udało im się je zrealizować.

Jeśli macie płytę Fear Factory i chcielibyście zobaczyć więcej przy jej dźwiękach, lepiej pośpieszcie się z zakupem książki. Dostępnych będzie tylko 500 egzemplarzy, każdy ręcznie numerowany przez muzyka. Wydawnictwo można już zamawiać na stronie burtoncbell.com.

Od 2012 roku i czasów płyty „The Industrialist” Fear Factory nie zajmowało się tylko i nadaniem jej formy komiksowej. Już 7 sierpnia 2015 roku ukaże się ich najnowszy album „Genexus”. Poznaliśmy już utwór „Soul Hacker”, kilka dni temu zespół ujawnił kolejny – „ProtoMech”.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także