Florence and the Machine w Polsce: akcja fanów

/ 5 maja, 2014

Koncerty Florence and the Machine w Polsce muszą być wyjątkowe. W ubiegłym roku, gdy artystka pojawiła się na Coke Live Music Festival, fani zgotowali jej wyjątkowe przyjęcie, a wszystko zostało zorganizowane przez oficjalny polski fanklub wokalistki. Wiele wskazuje na to, że i tym razem będzie wyjątkowo…

Florence and the Machine Fanclub PL prosi bowiem o pomoc wszystkich, którzy wybierają się w tym roku na Orange Warsaw Festival:

Organizatorzy festiwalu dali nam zielone światło, więc zaczynamy działać! I tym razem na akcje składa się kilka czynników. Pierwszy element – charakteryzacja – zostaje. Pragniemy, by i Orange pełen był kwiatów i brokatu! Florence jest wielką fanką wianków, więc po raz kolejny poprosimy fanów, by się w nie przystroili, a do rąk niech wezmą woreczek brokatu, który Flo uwielbia.

Pierwsza z nich to jedno wielkie podziękowanie za powrót do naszego kraju, która mamy nadzieję, wzruszy zespół już na samym początku, a mianowicie kartki z napisem WELCOME BACK, które fani podnieśliby przed pierwszą piosenką, tak, by Flo ujrzała je już przed wejściem na scenę. Myślimy, że to świetny sposób, by wyrazić naszą wdzięczność, choć tak drobnym gestem. Chciałybyśmy, by ta akcja miała dość duży rozgłos, tak, by karteczek, których stworzenie wymaga niemal zero wysiłku, było całe mnóstwo.

Trzecia i ostatnia akcja to ta dla największych fanów, ta najbardziej wzruszająca. Znowu karteczki, lecz tym razem nieco inne. W tamtym roku zadaniem fanów było napisanie na nich słowa, opisującego jedną rzecz/wartość, którą zawdzięczają Florence and the Machine. W tym roku poprosimy ich, by karteczki były w formie czerwonych serc; chciałybyśmy nawiązać tym do utworu You've Got The Love, dlatego myślałyśmy, by na serduszku znalazło się imię jednego z członków zespołu. Poprzednim razem Flo popłakała się, widząc te słowa, mamy nadzieje, że i tym razem wywoła to taką reakcję.

Link z dokładnym opisem akcji: http://florenceandthemachine.pl/wordpress/akcjeowf2014/

Więcej informacji o Orange Warsaw Festival TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także