Florence and the Machine: będzie niespodzianka od polskich fanów

/ 1 sierpnia, 2013

Organizatorzy akcji proszą o:

Po pierwsze na koncert trzeba przyjść w kwiecistych wiankach i brokacie (na twarzy, na ciele, na dłoniach). Wianki można mieć na sobie przez cały czas, jednak w jednym konkretnym momencie, a mianowicie przy solówce Isy na piosence "Rabbit Heart" należy unieść wszystkie wianki do góry. W przypadku, gdyby wskazany utwór nie znalazł się na setliście, tę samą czynność należy wykonać w trakcie utworu "Dog Days Are Over", przy pierwszym refrenie.

Kolejna akcja jest powiązana z bannerem, który zostanie umocowany na bramkach. Na bannerze będzie widniał napis "WHAT FLORENCE + THE MACHINE GAVE ME" ze strzałkami wskazującymi na publiczność. Zadaniem publiczności będzie uniesienie swoich kartek z odpowiedzią już przy pierwszych dźwiękach utworu "What The Water Gave Me", który zazwyczaj jest drugą piosenką w setliście zespołu. Kartki mają zawierać odpowiedź na pytanie: "co mi dała muzyka Florence + the Machine?". Ma to być jedno słowo zapisane w języku angielskim (np. LOVE, HOPE, FAITH). Najlepiej, żeby kartki były sztywne, przez co nie ulegną szybkiemu zniszczeniu, a także w formacie bliskim A4, aby zespół z dużej odległości mógł odczytać napis. 

Przypomnijmy, że wspomniany koncert odbędzie się w związku z imprezą Coke Live Music Festival (więcej o tym wydarzeniu TUTAJ).

O wspomnianej akcji można przeczytać również w serwisie społecznościowym Facebook.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także