Fogerty i Foo Fighters w jednym utworze

/ 20 maja, 2013

"Wrote a Song for Everyone" to tytuł nadchodzącego albumu Johna Forgerty'ego. Znajdzie się na nim mieszanka starych przebojów, jak i nowe utwory. W nagraniach udział wzięło wielu znamienitych gości. 

Jednym z zaproszonych do współpracy zespołów była grupa Foo Fighters, którą dowodzi Dave Grohl. Fogerty zagrał z nimi klasyczny, antywojenny hymn "Fortunate Son" z repertuaru Creedence Clearwater Revival. Efekt współpracy dwóch rockowych pokoleń możecie znaleźć TUTAJ
 
– To było namacalne, atmosfera. Można powiedzieć, że zespół w niej był. To była wyjątkowa grupa ludzi – powiedział John Fogerty o procesie nagrywania piosenki "Fortunate Son" z Foo Fighters.
 
Oprócz Foo Fighters w nagraniach płyty "Wrote a Song for Everyone" udział wzięli m.in. Tom Morello, Kid Rock, Bob Seger, czy My Morning Jacket. Płyta będzie miała premierę 28 maja. 
 
Dave Grohl, lider Foo Fighters będzie członkiem supergrupy, w której skład wejdą również Randy Blythe (Lamb of God) oraz Mike Dean i Reed Mullin z Corrosion of Conformity. Więcej o tym projekcie pisaliśmy TUTAJ

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także