Foo Fighters rozpoczął odliczanie

/ 30 października, 2015

Strona główna Foo Fighters i wszystkie podstrony ich internetowego królestwa przekierowują na lobby.foofighters.com. Jakaś tapeta i dziwna figurka pieska (?) – dość prosta, szara grafika, na tle której wyróżnia się biała tarcza z niebieską obwódką i literami FF. W tle szumy – kilka dźwięków gitary, jakieś ledwo słyszalne, przytłumione głosy. O co chodzi? Dowiemy się 23 listopada o godzinie 5 rano polskiego czasu.

Spróbujmy jednak zgadnąć już dziś.

  1. Nie tak dawno, podczas koncertu w Austin Dave Grohl ogłosił, że dzień wcześniej muzycy nagrali w tym mieście pięć nowych utworów. A więc może nowa płyta albo przynajmniej minialbum?
  2. Od jakiegoś czasu wiemy już, że powstanie drugi sezon serialu „Sonic Highways”. Może chodzi o jakąś jego zapowiedź? Wątpliwe jest, by podczas intensywnej trasy koncertowej i z nie w pełni mobilnym Dave’em Grohlem (gitarowy tron!) Foo Fighters nagrał kolejne odcinki. No chyba, że nagrywał podczas trasy po Stanach Zjednoczonych. 2 w 1 – koncerty i serial. Zwolennicy tej tezy wskazują, że grafika z literami „FF” bardzo przypomina oznakowanie Route 66 – najsłynniejszej amerykańskiej autostrady.

  1. Amerykański zespół nie obija się. Muzykom trochę brakuje czasu dla rodziny. Trasa „Sonic Highways” powoli dobiega końca, może chodzi o sugerowaną wcześniej przerwę?
  2. A może 23 listopada ujrzymy po prostu nową odsłonę strony grupy?

Co obstawiacie? Możecie macie jeszcze jakieś inne pomysły?

Zanim się dowiemy, co to wszystko oznaczana, już 9 listopada 2015 roku, Foo Fighters zagra w Krakowie. Może wtedy uda się komuś coś wyciągnąć z Dave’a Grohla?

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także