Foo Fighters spełni marzenie włoskich fanów

/ 23 października, 2015

Pamiętacie, jak 1000 ludzi zagrało „Learn to Fly” Foo Fighters, by ściągnąć amerykański zespół do swojego miasta? Frontman zespołu Dave Grohl w końcu może ogłosić im dobrą wieść!

Nigdy nie zapomnę tego dnia, gdy mój telefon został zalany wiadomościami od przyjaciół – wszyscy pisali „Widziałeś to???”, „Niesamowite!”, „Takie szalone!” i załączali link do YouTube’a. Założyłem, że to kolejne wideo „KOT UTKNĄŁ W PAPIEROWEJ TOREBCE” i na początku się nie dałem. Ale po 10 tysiącach wiadomości kliknąłem i to, co zobaczyłem całkowicie mnie powaliło. Zobaczenie tak wieli ludzi poświęcających tyle czasu, wkładających tyle wysiłku w muzykę, poruszyło mnie do łez. A jeszcze to, że był to utwór Foo Fighters… ech… ciężko ubrać w słowa, jak byłem zaszczycony. Bez wątpienia było to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w moim życiu. Wyszedłem na zewnątrz, usiadłem na trawie, zwróciłem na siebie kamerę i od razu im odpowiedziałem (moim łamanym włoskim).

 

 

I'll never forget that day that my phone was flooded with texts from friends, all saying "Have you seen this???", "…

Posted by Foo Fighters on 22 październik 2015

 

Muzyk obiecał wtedy, że zrobi wszystko, co w jego mocy, by pojawić się w Cesenie. W końcu poznaliśmy też datę tego występu – koncert ten odbędzie się już 3 listopada 2015 roku. Kilka dni później, 9 listopada, Foo Fighters zagra w Krakowie.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także