Foster The People po raz pierwszy w Polsce

/ 17 lutego, 2012

Grupa Foster The People po raz pierwszy wystąpi w Polsce 8 maja w warszawskim Palladium. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Hortex:Sounds.

Foster The People to jeden z najbardziej obiecujących młodych zespołów ostatnich miesięcy. Porównywani są do Empire Of The Sun czy Phoenix, a ich singlowe "Pumped Up Kicks" wspięło się na szczyty list przebojów na całym świecie.

To trio z Los Angeles rozpoczęło działalność w 2009 roku, a debiutancki album „Torches” wydało dwa lata później. Po spektakularnym sukcesie "Pumped Up Kicks" zespół zaproszono na największe festiwale – amerykańską Coachellę czy South by Southwest.

W maju zespół przyjeżdża do Polski w ramach swojej wiosennej trasy. Ich debiutancki album wydany nakładem Sony sprzedaje się w Polsce rewelacyjnie! Zespół docenił nasz rynek zgadzając się na to, by polscy artyści przygotowali remiksy ich największego przeboju. Grupa osobiście zaakceptowała wersje Rawskiego, kolektywu Double Trouble & Wolf oraz Plastic.

Bilety na koncert dostępne będą już wkrótce na stronach: go-ahead.pl, ticketpro.pl, eventim.pl oraz ebilet.pl, a także w punktach takich jak sklepy Saturn, Media Markt oraz EMPiK.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także