Frontman Machine Head wypuszcza własną linię ubrań

/ 31 lipca, 2015

Rob Flynn zaczyna skromnie – od koszulek. Swój najnowszy produkt opatrzył napisem „Killers and Kings”, czyli tytułem jednego z utworów promujących ostatnią płytę Machine Head, „Bloodstone & Diamonds” z listopada 2014 roku. Tak się prezentuje jeden z modeli:

 

Po licznych zapytaniach na Facebooku muzyk zapewnił, że powstaną również koszulki dla kobiet. Przekonała go do tego jego ukochana.

Moja żona nieustannie narzeka, że nasze produkty są do kitu / do niczego nie pasują / wyglądają jak worek / są w fatalnym stylu / nie są fajne / „nie nadają się dla jej krągłego ciała, bo nie jest patykiem”… itp. itd. (LOL!). Próbowałem zrobić coś z rzeczami Machine Head, ale nie dało rady – koszulki dla dziewczyn kosztowałyby 45 dolarów (dla porównania: męskie kosztują 30 dolarów), a to byłoby niesprawiedliwe. (…) To się może zmienić przy „Killers and Kings”, gdyż tu kontroluję 100%!

Na razie dostępne są trzy rodzaje t-shirtów. Aby zachęcić Was do kupna jednej z nich, Robb Flynn sam pokazał, jak powstają (znajdziecie do przy pracy od ok. 5 minuty filmu).

Więcej informacji o tych ciuchach znajdziecie na stronie killersandkings.com. A my tymczasem przypominamy, że Machine Head już 13, 14 i 15 września 2015 roku zagra w Polsce: odpowiednio w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Bilety na pierwszy z tych koncertów dostępne są wciąż w serwisie tikeria.pl.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także