Frontman Machine Head wypuszcza własną linię ubrań

/ 31 lipca, 2015

Rob Flynn zaczyna skromnie – od koszulek. Swój najnowszy produkt opatrzył napisem „Killers and Kings”, czyli tytułem jednego z utworów promujących ostatnią płytę Machine Head, „Bloodstone & Diamonds” z listopada 2014 roku. Tak się prezentuje jeden z modeli:

 

Posted by Machine Head on 30 lipca 2015

Po licznych zapytaniach na Facebooku muzyk zapewnił, że powstaną również koszulki dla kobiet. Przekonała go do tego jego ukochana.

Moja żona nieustannie narzeka, że nasze produkty są do kitu / do niczego nie pasują / wyglądają jak worek / są w fatalnym stylu / nie są fajne / „nie nadają się dla jej krągłego ciała, bo nie jest patykiem”… itp. itd. (LOL!). Próbowałem zrobić coś z rzeczami Machine Head, ale nie dało rady – koszulki dla dziewczyn kosztowałyby 45 dolarów (dla porównania: męskie kosztują 30 dolarów), a to byłoby niesprawiedliwe. (…) To się może zmienić przy „Killers and Kings”, gdyż tu kontroluję 100%!

Na razie dostępne są trzy rodzaje t-shirtów. Aby zachęcić Was do kupna jednej z nich, Robb Flynn sam pokazał, jak powstają (znajdziecie do przy pracy od ok. 5 minuty filmu).

Więcej informacji o tych ciuchach znajdziecie na stronie killersandkings.com. A my tymczasem przypominamy, że Machine Head już 13, 14 i 15 września 2015 roku zagra w Polsce: odpowiednio w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Bilety na pierwszy z tych koncertów dostępne są wciąż w serwisie tikeria.pl.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także