Gdynia Rock Fest już 25 lutego

/ 29 listopada, 2011

Coma to aktualnie bez wątpienia jeden z najpopularniejszych zespołów na polskiej rockowej scenie! Ostatnio wydany "Czerwony album" został świetnie przyjęty przez krytyków, cieszy się też iezwykłym powodzeniem wśród publiczności. Płytę promuje świetny singiel "Na pół".

W Gdyni wystąpi także Hey. Ostatni album formacji to "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy" – pochodzący z 2009 roku krążek wyprodukowany przez Marcina Borsa. Przez wielu album ten ważany jest za szczytowe osiągnięcie grupy.

Na Gdynia Rock Fest wystąpi również Happysad. Formacja niedawno wydała jubileuszowy krążek "Zadyszka" z okazji 10-lecia istnienia grupy. Płyta zawiera także dvd z urodzinowego koncertu w Jarocinie. Z pewnością występ w Gdyni także będzie miał charakter przekrojowy, dzięki czemu
usłyszymy większość przebojów Happysad.

Pierwszą edycję gdyńskiej imprezy uświetni koncert zespołu Armia! Kierowana przez Tomasza Budzyńskiego formacja świętuje w tym roku XX-lecie wydania kultowego albumu "Legenda". Utworów z tego krążka nie zabraknie także na pewno podczas występu w lutym w Hali Sportowo-Widowiskowej.

Poznańskie Muchy zaprezentują zarówno piosenki ze swoich dwóch wydanych już albumów, jak i przygotowywanego na 2012 rok trzeciego krążka. Przed trójmiejską publiką zaprezentuje się także lokalny zespół Trupa Trupa kierowany przez poetę Grzegorza Kwiatkowskiego. Wachlarz ich inspiracji rozciąga się od The Beatles czy The Velvet Underground, po zimna falę, elektronikę czy punk.

Bilety w cenie 69/79 zł do nabycia w systemach ebilet.pl, Ticketpro.pl oraz Eventim.pl!

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także