Gene Simmons (KISS) broni Miley Cyrus

/ 14 września, 2013

Kilkanaście dni temu pisaliśmy, że Jared Leto z 30 Seconds to Mars stanął w obronie młodej wokalistki, Miley Cyrus. Przypomnijmy, że wykonała ona nieprzyzwoity taniec w skąpym ubraniu, co było szeroko komentowane i krytykowane przez media na całym świecie.

Rzecz działa się w czasie rozdania MTV Video Music Awards:

Poza liderem 30STM, o sprawie wypowiedział się człowiek ze znacznie większym doświadczeniem – Gene Simmons z zespołu KISS. Muzyk również nie potępia, a nawet broni młodej wokalistki:

Została potraktowana niesprawiedliwie. Madonna, Rihanna i jeszcze jedna z "sh" w imieniu – o, Shakira – jeśli one mogę robić takie same rzeczy, dlaczego nikt inny nie może? Sprawiedliwość dla wszystkich. Jeśli pozostałe dziewczyny mogą się nawzajem całować, dlaczego ona nie może robić tego, czego chce?

Wszyscy powinniśmy być wolni na scenie. Dawniej wszyscy byliśmy niewolnikami. Nastąpiła jednak zmiana, więc – do diabła – niech każdy ubiera się w to co chce.

Warto nadmienić, że całe zamieszanie chyba pomogło Miley Cyrus, ponieważ jej nowy utwór, który cztery dni temu zadebiutował w serwisie YouTube, obejrzało już ponad 80 milionów osób…

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także