Ghost odkrywa tajemnicę nowych strojów

/ 7 lipca, 2015

Członkowie grupy Ghost po pamiętnym synodzie ruszyli na podbój świata. Jednak od wydania ostatniej płyty „Infestissumam” czy EP-ki „If You Have Ghost” minęły dwa lata. Czasy się zmieniły i potrzebne są nowe środki. Sama zamiana Papy Emeritusa II na trzy miesiące młodszego Papę Emerritusa III nie wystarczy. Bezimienne Ghoule również musiały coś w sobie zmienić. Jeden z nich opowiedział właśnie serwisowi RockNLive o ich nowych kostiumach.

Ta płyta opowiada o innych czasach niż poprzednia. Chcieliśmy czegoś w stylu art deco, wyglądać jak w latach 20. XX w. w Stanach Zjednoczonych. Ghoule powinny wyglądać jak gang bardzo bogatych ludzi, którzy spotykają się w tajemnicy w hotelu. Nie chcieliśmy mieć religijnych ubrań, szat czy masek. Chcieliśmy mieć piękne kostiumy, garnitury i maski jak z pomników z lat 20.

Wspomniany, trzeci album Ghost, zatytułowany „Meliora”, ukaże się 21 sierpnia 2015 roku. Szwedzki zespół promuje go teledyskiem do utworu „Cirice”. Posłuchajcie poniżej, co jeszcze Bezimienny Ghoul ma o nim do powiedzenia.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także