Ghost zaprezentował nowy teledysk

/ 4 lipca, 2013
 
Nowy teledysk Ghost został nakręcony w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia odbywały się w klubie El Rey w Los Angeles oraz w nowojorskim Webster Hall. "Monstrance Clock" wyreżyserował Rob Semmer, który współpracował już z takimi zespołami jak Howler, Black Lips, czy Ceremony. Nowy teledysk Ghost prezentujemy poniżej:
 
 
Szwedzi z Ghost wcześniej zaprezentowali już teledyski do utworów "Secular Haze" i "Year Zero". Można je zobaczyć TUTAJ.
 
 
Polscy fani mieli niedawno okazję zobaczyć Ghost na żywo. Szwedzi wystąpili na imprezie Impact Fest w Warszawie. Łukasz Wewiór, dziennikarz Teraz Rocka, tak wspominał warszawski występ Ghost z 4 czerwca na łamach najnowszego numeru pisma:
 
 
Ekipa Papy Emeritusa i bezimiennych upiorów wyczarowała na małej scenie mrok w środku dnia!
 
 
W lipcowym Teraz Rocku znajdziecie również wywiad  z Papą Emeritusem, liderem Ghost. Jednym z tematów rozmowy było porównanie płyty "Infestissumam" do jej poprzedniczki, zatytułowanej "Opus Eponymus":
 
 
Moim zdaniem "Infestissumam"nie jest kompletnie oderwana od "Opus Eponymus". Chcieliśmy iść naprzód , stworzyć szersze pole działania dla zespołu. Każdy muzyk chce się rozwijać. Ma pewno nie chcieliśmy się zamykać w jakimkolwiek stylu jak na pierwszej zdecydowanie metalowej płycie. Doomowy nastrój już osiągnęliśmy, teraz próbujemy czegoś innego. 
 
 
Cały wywiad przeczytacie w aktualnym numerze Teraz Rocka. Niedawno pisaliśmy o tym, że w sieci opublikowano przeróbkę utworu z repertuaru Depeche Mode wykonaną przez Ghost. Utwór znalazł się na japońskiej edycji płyty "Infestissumam".

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także