Ghost: mamy więcej coverów z udziałem Grohla

/ 11 lipca, 2013
W jednym z wywiadów Nameless Ghoul (w zespole wszyscy instrumentaliści ukrywają się pod tym  pseudonimem) zdradził, że grupa Ghost ma w zanadrzu jeszcze kilka niepublikowanych dotąd coverów. Nagrano je podczas sesji nagraniowej nowej płyty "Infestissumam"
 
Dotąd fani szwedzkiej formacji mogli usłyszeć cover ich rodaków z grupy ABBA, w którym gościnnie na perkusji zagrał Dave Grohl (Foo Fighters, Nirvana) oraz przeróbkę piosenki z repertuaru Depeche Mode
 
Ze słów muzyka grupy Ghost wynika, że Grohl zagrał jeszcze w kilku innych utworach. Nie zdradził jednak, jakie piosenki z repertuaru innych artystów muzycy wzięli na warsztat. Nameless Ghoul stwierdził, że pod koniec roku będą chcieli wydać te covery w postaci singli lub minialbumu. 
 
Kilka dni temu premierę miał nowy teledysk Ghost, który powstał do piosenki "Monstrance Clock"
 
Mamy również dobrą wiadomość dla fanek zespołu Ghost. Grupa umożliwiła za pośrednictwem swojego oficjalnego sklepu internetowego zakup kostiumów kąpielowych sygnowanych przez zespół. Już można składać przedpremierowe zamówienia na zestawy bikini.
 
 
Grupa Ghost nie po raz pierwszy zaskakuje niecodziennymi gadżetami. W sprzedaży są już m.in. zabawki erotyczne firmowane przez tą szwedzką grupę. 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także