Gitarzysta Megadeth pokazuje, jak łączyć pracę z byciem ojcem

/ 27 lipca, 2015

Gdy nowy, rekrutowany z zespołu Angra muzyk Megadeth ćwiczy w domu „Holy Wars… The Punishment Due” z płyty „Rust in Peace” z 1990 roku, pomaga mu w tym kilkuletnia córka. Trochę pouderza w klawisze, porobi trochę min do kamery, ale zdecydowanie nie nudzi jej się, gdy tata jest z nią w domu, lecz musi pracować. Kiko Loureiro pochwalił się właśnie swoją muzyczną pociechą na YouTube.

Gitarzysta czuje się zaszczycony, że mógł dołączyć do Megadeth. Wie jednak, że sporo musi się jeszcze nauczyć. Portalowi jumpmetal.com opowiada:

Wspaniale jest pracować z Mustaine’em, Ellefsonem, i Chrisem Adlerem. Nagrałem płytę i teraz uczę się nowy utworów… Przepraszam, uczę się nowych dla mnie utworów, ale starych utworów Megadeth przed koncertem, który odbędzie się w Quebecu. Potem mamy ruszyć w trasę, więc uczę się starych rzeczy.

Powyższy film, choć opublikowany 25 lipca, nagrany został przed tym pierwszym, wspomnianym koncertem w nowym składzie. Zobaczcie, jak poradzili sobie nowi muzycy Megadeth w Kanadzie 18 lipca 2015 roku podczas Festiwalu Lata.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także