Gitarzysta Rage Against The Machine nagrywa z autorem muzyki do serialu Gra o tron

/ 28 czerwca, 2013
 
Ramin Djawadi skomponował muzykę do takich seriali jak "Gra o tron", "Skazany na śmierć", "Flash Forward: Przebłysk Jutra" i takich filmów jak "Equilibrium", "Iron Man" i "Starcie Tytanów. Przy pracach nad swoim nowym dziełem, które powstaje do filmu "Pacific Rim", potrzebował rockowej pomocy. 
 
Do współpracy nad muzyką do tego obrazu zaprosił gitarzystę Rage Against The Machine. Tom Morello tak opisywał tę chwilę na łamach Rolling Stone:
 
 
Kiedy zapytano mnie, czy chciałbym nagrać riffy gigantycznych robotów i krzyczące, potworne, podwodne zagrywki do ścieżki filmowej, wszedłem w to.
 
 
Poniżej przedstawiamy utwór pochodzący z filmu "Pacific Rim", na którym można posłuchać efektów współpracy obydwóch artystów:
 
 
Soundtrack z filmu "Pacific Rim" już trafił do sprzedaży. Polska premiera filmu zaplanowana jest z kolei na 12 lipca. Reżyserem tego obrazu jest Guillermo del Toro ("Hellboy", "Labirynt  fauna", "Kręgosłup diabła"). "Pacific Rim" opowiada historię ataku potężnych monstrów na ziemię. Do walki z nimi stają ludzie sterujący gigantycznymi robotami. 
 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także