Gitarzysta opuszcza zespół Evile

/ 30 sierpnia, 2013

Brytyjski zespół Evile musi rozpocząć poszukiwania nowego gitarzysty. Szeregi formacji opuścił Ol Drake, który współtworzył zespół i grał w nim nieprzerwanie od 2004 roku. Wydał on specjalnie oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji:

 

Minęła połowa mojego życia (15 lat), od kiedy zacząłem grać w pokoju z trzema innymi kolesiami, w zespole – o czym jeszcze wtedy nie wiedziałem – Evile. Osiągnąłem i przeszedłem przez wszystko, co na swoim koncie ma ten zespół.

Od 1999 roku wkładałem mój czas i całe życie w zespół, który stworzyliśmy, który wymagał od nas wielu poświęceń – osobistych i finansowych.

Przeżyłem wspaniałe chwile przez te ostatnie 15 lat, spotkałem fascynujących ludzi. Miałem ogromny zaszczyt uczestniczenia w rzeczach, o których nawet nie śniłem: oddałem hołd Dimebagowi, supportowałem Megadeth, Exodus i wiele wspaniałych kapel, na których się wychowałem.

Przez ostatni rok coraz bardziej odrywałem się od zespołu i tego trybu życia.

Uważam, że biznes muzyczny dla zespołów prezentujących poziom taki jak nasz stawia trudne warunki, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Nie potrafiłem wieść zwykłego, rodzinnego życia.

Zespół Evile ma na swoim koncie cztery studyjne albumy, z których ostatnim jest "Skull" wydany w maju tego roku (pisaliśmy o tej płycie TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także