Green Day ¡Dos! – ZWYCIĘZCY

/ 21 listopada, 2012

Rozwiązanie konkursu!

Hasło brzmiało American Jesus

Wśród zgłoszeń najbardziej spodobały nam się takie oto recenzje:

Kamil Sałek: Do Polaków,Do muzyków,Do Fanów!DOS!=Foxboro Hot Tubs.Melodia punkowa?Jest!Nastrojowo epicko?Jest!Wesoło rockandrollowo?Także jest!A więc?Do sklepów!Kupować!

Aleksandra Basińska: Green Day to nadal numero uno amerykańskiego pop-punku. Panowie się nie starzeją, kolejny raz dostarczając świeżych, energetycznych i przebojowych kawałków.

Tomasz Modzelewski: Fani Rocka! Zanim 21 grudnia skończy się świat, musicie posłuchać tej płyty. Ku pokrzepieniu serc!

Tomasz Sołtysik: Tym razem Green Day uderza SUPERPOZYTYWNIE płytą "¡UNO!". To idealny album na złe dni, który potrafi naładować energią każdego, nawet w poniedziałkowy poranek!

Łukasz Dzierżyński: "UNO"-Wybuchowy zestaw piosenek gitarowego brzmienia. W tekstach mało buntu i brudu ale dużo witalności i szczerości.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim pozostałym gorąco dziękujemy za zaangażowanie. Czasem nawet tak wielkie, że nie zważając na 160-znakowe ograniczenie pisali nam recenzje-elaboraty 🙂
Nagrody wyślemy pocztą.

Pozdrawiamy!

 

 

Aby wziąć udział w konkursie Green Day ¡Dos! i zawalczyć o jedną z pięciu płyt, należy:

1) Przeczytać dwa wywiady z Green Day zamieszczone na stronie terazrock.pl i znaleźć zamieszczone w nich dwie części hasła konkursowego.

2) Napisać krótką, mieszczącą się w 160 znakach (licząc ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami) recenzję pierwszej części trylogii, czyli wydanej we wrześniu płyty ¡Uno!.

3) Przysłać całe hasło i recenzję na adres konkurs@terazrock.pl w mailu zatytułowanym GREEN DAY, podpisanym imieniem i nazwiskiem wraz z podanym pełnym adresem, pod który mamy wysłać ewentualną nagrodę.

Odpowiedzi można przysyłać do soboty, 24 listopada 2012, do godziny 23:59. Wybierzemy spośród nich pięć najciekawszych recenzji (oczywiście w połączeniu z prawidłowym hasłem) i te nagrodzimy. Listę zwycięzców wraz z ich wspomnieniami ogłosimy do poniedziałku, 26 listopada, do godziny 10:00 powyżej, a także na facebookowym profilu naszego miesięcznika.

Nie zapomnijcie o spełnieniu wszystkich warunków: hasło, recenzja, tytuł emaila, imię i nazwisko, adres.

 

Życzymy powodzenia!

 

Pełny regulamin konkursu jest TUTAJ.

red

KOMENTARZE

Przeczytaj także