Green Day jednak zagra w Polsce

/ 13 września, 2016

Gdy grupa Green Day ogłosiła swoją trasę koncertową po Europie, na liście znalazł się koncert w Polsce, który miał odbyć się 21 stycznia w Krakowie. Niedługo później informacja zniknęła ze strony amerykańskiego zespołu, a żaden polski organizator długo nie chciał potwierdzić tych doniesień. W końcu jednak dowiedzieliśmy, że Green Day zagra w Polsce!

Tak jak zostało wcześniej powiedziane, zespół zaprezentuje się 21 stycznia przyszłego roku w krakowskiej Tauron Arenie, a grupa pojawi się w Polsce w ramach trasy promującej swój najnowszy krążek „Revolution Radio”, który ukaże się 7 października. Bilety na koncert trafią do sprzedaży już 16 września (cennik znajdziecie w naszym „Kalendarium”).

Wspomniany już album „Revolution Radio” promują dwa single – opublikowany kilka tygodni temu „Bang Bang” oraz tytułowy, który pojawił się kilka dni temu na Facebooku zespołu (później opublikowany został również w serwisie YouTube):

Album „Revolution Radio”, z którego znamy już dwa utwory, będzie składał się z dwunastu premierowych kompozycji. Oto ich tytuły:

01. Somewhere Now
02. Bang Bang
03. Revolution Radio
04. Say Goodbye
05. Outlaws
06. Bouncing Off The Wall
07. Still Breathing
08. Youngblood
09. Too Dumb To Die
10. Troubled Times
11. Forever Now
12. Ordinary World

mg | fot. Frank Maddocks

KOMENTARZE

Przeczytaj także