Green Day niewystarczająco dobry dla brytyjskiego radia

/ 28 września, 2013

Szefowie BBC Radio 1 tłumaczyli niedawno, dlaczego jedni wykonawcy pojawiają się na antenie, a dlaczego inni stracili na niej swoje miejsce. Fani byli podobno podenerwowani, że w brytyjskiej rozgłośni nie są prezentowane ostatnie muzyczne dokonania Green Day.

George Ergatoudis mówił również o Noelu Gallagherze:

Uważam, że muzyka Noela bardziej nadaje się do słuchania w domu w Radio 2. Jeśli natomiast chodzi o ostatnie projekty Green Day, to nie są one naszym zdaniem wystarczające dobre.

Fani pytali również o zaprzestanie prezentowania utworów zespołu Muse, który dotychczas bardzo często gościł na antenie BBC Radio 1. Ergatoudis tłumaczył:

Muse jest obecnie na rozdrożu – ich ostatni singiel był pierwszym, którego nie prezentowaliśmy w Radio 1 przez ostatnią dekadę. Drzwi dla nich wciąż są u nas otwarte, ale na pewno poważnie zastanowimy się co zrobić, jak opublikują nowy album.

Uważacie, że jakość prezentowanej muzyki zespołów Muse i Green Day rzeczywiście spadła? Czy może rozgłośnie radiowe zmieniły nieco swój profil? Zapraszamy do komentarzy.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także