Grudniowy "Teraz Rock" już w sprzedaży

/ 25 listopada, 2015

Grudniowy „Teraz Rock” dostępny jest już w kioskach w całej Polsce, naszym sklepie internetowym oraz – to dla miłośników wersji elektronicznej – w e-Kiosku. Tym, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, przypominamy, iż w najnowszym numerze naszego pisma znalazł się dodatek specjalny – kalendarz na 2016 rok.

Grudniowy numer to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników rocka progresywnego, ponieważ wkładkę, czyli całe 12 stron, poświęciliśmy tym razem Stevenowi Wilsonowi. Nie tylko zrecenzowaliśmy wszystkie płyty w bogatym dorobku artysty, ale również przyjrzeliśmy mu się jako człowiekowi i muzykowi. Na tych 12 stronach znajdziecie więc liczne ciekawostki i nieznane fakty z życia współtwórcy Porcupine Tree, No-Man czy Bass Communion.

Każdego roku w ostatnim numerze nasi redaktorzy decydują się na stworzenie unikalnych, subiektywnych rankingów. Tym razem – pewnie nieco na fali najnowszej książki Ozzy’ego Osbourne’a – postanowili przyjrzeć się najbardziej niesfornym i buntowniczym muzykom, czego efektem jest zestawienie „25 niepokornych rocka”, w którym umieścili chociażby Lemmy’ego Kilmistera czy Keitha Richardsa.

W grudniu nie mogło oczywiście zabraknąć wywiadów, a tutaj sporo dla miłośników polskiej sceny muzycznej – nasi dziennikarze przepytali chociażby Dawida Podsiadło, Marcina Świetlickiego czy muzyków z Maanam i Myslovitz. Na nasze pytanie odpowiedzieli również sam Jean-Michel Jarre, a także członkowie Hurts i Danzig.

Jakie powinny być zbliżające się święta? Rockowe! Przynajmniej z takiego założenia wyszedł Łukasz Wewiór, który przygotował nastrojowy tekst zatytułowany „Rockowe święta”. A skoro o artkułach mowa, to w grudniu napisaliśmy chociażby o Nirvanie, Puscifer, Tool i T. Love Alternative. Na koniec warto wspomnieć o relacjach z koncertów, ponieważ w tym numerze będzie ich naprawdę sporo – nasi redaktorzy obejrzeli występy chociażby Foo Fighters, Deep Purple, Europe czy Dave Matthews Band.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także