Grudniowy "Teraz Rock" od środy w sprzedaży

/ 23 listopada, 2014

Może od razu odpowiemy na jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań, czyli "jaki zespół będzie we wkładce?". Odpowiedź jest bardzo prosta – Uriah Heep. Temu legendarnemu zespołowi poświęciliśmy aż czternaście stron, na których znajdziecie historię brytyjskiej grupy, ciekawostki, no i oczywiście recenzje wszystkich albumów.

Warto wspomnieć o wywiadach, ponieważ udało nam się przepytać między innymi muzyków z Zuch KazikThe Black Keys, Voo Voo, The Smashing Pumpkins czy Within Temptation. W grudniu znajdziecie sporo ciekawych artykułów, które poświęciliśmy samym legendom rocka – AC/DC, Pink Floyd, Panterze, Metallice

Zgodnie z tradycją nie zabraknie również relacji z koncertów (m.in. Behemoth, Opeth, Anathema), recenzji najnowszych polskich i zagranicznych płyt, wiadomości ze świata rocka oraz jednego z Waszych ulubionych dodatków – "Teraz Historii".

No i na koniec obiecana niespodzianka, czyli KALENDARZ NA 2015 ROK! Więcej informacji o tym dodatku znajdziecie TUTAJ.

Grudniowy "Teraz Rock" pojawi się w sprzedaży 26 listopada. Będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym. Zadowoleni będą również miłośnicy wydania cyfrowego, ponieważ numer pojawi się w e-Kiosku. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także