Grupa Dog Eat Dog już w Polsce!

/ 23 kwietnia, 2015

PW Events wraz z Knock Out Productions oraz Go-Ahead zapraszają na trzy koncerty legendarnej załogi Dog Eat Dog. Amerykanie przyjadą do Polski z wyjątkowym repertuarem ponieważ, oprócz klasycznych hitów zespołu, usłyszymy cały materiał z ich kultowego albumu "All Boro Kings", który obchodzi w tym roku 20-lecie.

Już dziś muzycy pojawią się w krakowskim klubie Fabryka, jutro zagrają w stołecznej Proximie, a na koniec – 25 kwietnia – pojawią się w gdańskim klubie B90.

Ciekawe, czy John Connor ponownie wystąpi w koszulce hokejowej z polskim godłem…

– Graliśmy kiedyś klubowy koncert w Niemczech – mówił w "Teraz Rocku". – Miałem trochę wolnego czasu, chodziłem po mieście, nie pamiętam nawet jakim… W pewnym momencie natknąłem się na sklep hokejowy. Jako fan dyscypliny wstąpiłem, z nadzieją, że trafię na coś, czego nie ma w Stanach. Było tam sporo koszulek, w tym reprezentacji Polski z paskami Adidasa. W Stanach ta firma nie robi koszulek hokejowych, jest raczej kojarzona z piłką nożną… Pomyślałem: "Świetne!" W dodatku był tam napis "Polska", a wtedy jeszcze u was nie byliśmy… Kupiłem to i założyłem na wywiad do "Headbangers Ball" w MTV. Jego emisja wzbudziła duży entuzjazm w Polsce. Teraz za każdym razem zabieram tę koszulkę na koncerty w waszym kraju.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także