Grupa Queens Of The Stone Age była bliska rozpadu

/ 25 czerwca, 2013
 
Nowy numer miesięcznika Teraz Rock trafi do sprzedaży w środę, 26 czerwca. Specjalnie dla naszego pisma wywiadu udzielił Troy van Leeuwen, gitarzysta grupy Queens Of the Stone Age. Głównym tematem rozmowy była oczywiście najnowsza płyta formacji, zatytułowana "…Like Clockwork "
 
Muzyk opowiedział również o wydarzeniach z 2010 roku. W tamtym okresie Josh Homme, lider QOTSA, podupadł na zdrowiu i spędził w domu kilka miesięcy. Mówiło się również o tym, że muzyk ma już dość grania. Nasz redakcyjny kolega Bartek Koziczyński spytał wprost van Leeuwena, czy zespół Queens Of The Stone Age był bliski zakończenia działalności. Gitarzysta tak odpowiedział na to pytanie:
 
 
Myślę, że był. Tak. Ale gdzieś w głębi wiedzieliśmy, że nagramy płytę. Sporo czasu zajęło nam jednak rozgryzienie procesu, który miał do niej doprowadzić, wymyślenie, jak tego dokonać. 
 
 
Cały wywiad z gitarzystą Queens Of The Stone Age będzie można przeczytać w lipcowym wydaniu naszego pisma. 
 
Nowe dzieło zespołu, zatytułowane "…Like Clockwork”, zbiera bardzo dobre recenzje na całym świecie. Płytę pochwalił sam Elton John. Furorę robią również wideoklipy promujące płytę. Zainteresowani nakręceniem na ich podstawie filmu pełnometrażowego są Quentin Tarantino oraz Tim Burton

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także