Guns N Roses w Polsce?

/ 1 grudnia, 2011

Najprawdopodobniej 30 czerwca 2012 roku na Stadionie Miejskim w Rybniku wystąpi legendarna grupa Guns N’ Roses. Informacja została potwierdzona przez rybnicki magistrat. W końcu – mówi Lucyna Tyl –  po konsultacji z mieszkańcami, internautami i dziennikarzami zdecydowaliśmy się na Guns N’ Roses.

Wspomniana data koncertu nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale jest najbardziej prawdopodobna, ponieważ tego dnia nie ma żadnego meczu na Euro 2012. A to niezwykle ważne w kontekście zainteresowania większej ilości fanów.

Bilety będzie można kupować już przed świętami. – Zależy nam na czasie. Chodzi o to, żeby bilety pojawiły się w sprzedaży jeszcze przed Bożym Narodzeniem – dodała Tyl.

Guns N’ Roses jest jednym z najbardziej znanych zespołów rockowych na świecie. Istnieje od 1985 roku. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni ostatnich lat, a obecnie największą gwiazdą jest wokalista Axl Rose. Od 1996 roku w zespole nie gra słynny gitarzysta Slash. Największe hity to: "Knocking On Heaven's Door", "November Rain", "Don't cry" czy "Sweet Child O' Mine".

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także