Guns N' Roses – pierwszy koncert klasycznego składu wiosną w Portugalii (podobno)

/ 16 października, 2015

Propozycja podobno została już przedstawiona muzykom. Za dwugodzinny występ Guns N’ Roses w składzie Axl Rose, Slash, Duff McKagan, Izzy Stradlin, Steven Adler (lub, co bardziej prawdopodobne, Matt Sorum – bo Steven Adler zdaje się nic o powrocie GN’R nie wiedzieć) wynegocjowano 1,5 miliona dolarów – donosi portugalski „Blitz”.

Koncert miałby odbyć się w pierwszej połowie roku, zapewne na jakimś dużym festiwalu. Gazeta odnotowuje, że w dniach 20–28 maja 2016 roku w Lizbonie trwać będzie Rock in Rio. Jednak niewykluczony jest także lipiec i impreza Super Bock Super Rock

Według anonimowego źródła Guns N’ Roses rozmawia obecnie nie o jednym koncercie, a o trasie koncertowej, za którą zespół dostałby nawet 100 milionów dolarów.

Czy będzie tak, jakby życzyli sobie tego Portugalczycy? Na pewno chciałby tego frontman Slipknota, Corey Taylor. Poczekamy, zobaczymy.

 

Dużo bardziej realny jest tymczasem innym koncert – Slasha, Mylesa Kennedy’ego i The Conspirators 20 listopada 2015 roku w Łodzi. Bilety na to wydarzenie znajdziecie jeszcze w serwisie tikeria.pl.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także