Guns N' Roses potwierdza ostateczny skład zespołu

/ 15 marca, 2016

Muzycy Guns N’ Roses podpisali się niedawno na membranie bębna, która zostanie wylicytowana podczas koncertu charytatywnego, który odbędzie się 15 marca. Dochody z imprezy przekazane zostaną mieszkańcom miasta Flint w stanie Michigan, którzy od dwóch lat walczą o dostęp do czystej wody pitnej. Te niepozorne podpisy potwierdzają poprzednie doniesienia dotyczące „w połowie reaktywowanego” GNR.

Wspomnianą część perkusji markerem pomazali: Axl Rose, Slash, Duff McKagan, Dizzy Reed, Richard Fortus i Frank Ferrer. Jej zdjęcie zamieścił w sieci kanadyjski dziennikarz muzyczny Mitch Lafon, który nie ma wątpoliwości, że to ich już wkrótce będzie można usłyszeć razem na żywo.

Zabraknie Chrisa Pitmana, który chyba za bardzo podpadł menedżerom, kiedy pod koniec lutego tego roku napisał, że powrót Guns N’ Roses to skok na kasę. Przeprosiny nie pomogły, więc klawiszowiec tymczasem zabrał się do pracy nad nową płytą grupy Tool.

Fani nie zobaczą także na scenie z Guns N’ Roses Izzy’ego Stradlina. Gitarzysta, by o tym poinformować i rozwiać wszystkie wątpliwości, założył nawet konto na Twitterze.

Dotychczas potwierdzone koncerty Guns N’ Roses w 2016 roku:

8.04 – Las Vegas, T-Mobile Arena
9.04 – Las Vegas, T-Mobile Arena
16.04 – Indio, Coachella Festival, Empire Polo Club
19.04 – Meksyk, Foro Sol
20.04 – Meksyk, Foro Sol
23.04 – Indio, Coachella Festival, Empire Polo Club

ud | fot. fb.com/gunsnroses

KOMENTARZE

Przeczytaj także