Guns N' Roses: znikający utwór zapowiedzią nowej płyty?

/ 21 sierpnia, 2013

Kilka dni temu spore zamieszanie zrobił utwór "Going Down" autorstwa Guns N' Roses, który bez żadnej oficjalnej zapowiedzi znalazł się na serwisach YouTube i SoundCloud. Co ciekawe, na temat utworu wypowiedział się gitarzysta zespołu – Ron Thal. Napisał o na swoim Twitterze, że jest to niepublikowany dotychczas utwór Guns N' Roses. Jakiś czas później wpis w serwisie społecznościowymi został usunięty.

Równie szybko z sieci zniknął sam utwór, ale jak udało się ustalić słuchaczom – partie wokalne przygotował Tommy Stinson, natomiast Axl Rose jedynie wspierał go w niektórych fragmentach. Nie wiadomo, czy utwór pochodzi z niewykorzystanych materiałów z płyty "Chinese Democracy", czy jest to coś zupełnie nowego. Coś, co może zapowiadać nową płytę zespołu.

A taka ewentualność istnieje, ponieważ już w maju gitarzysta Guns N’ Roses Richard Fortussugerował, że nowy album może pojawić się w przyszłym roku. Czy jednym z utworów, który znajdziesię na nowej płycie będzie "Going Down"? Nie wiadomo.

Oficjalnie wiadomo tylko, że zespół Axla Rose'a nie ma w planie żadnych tras koncertowych i wydawnictw (oświadczenie do przeczytania TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także