HATE: były perkusista Vader dołączył do składu

/ 24 marca, 2014

Oficjalna strona zespołu HATE doniosła, że w składzie pojawił się nowy człowiek – znany polskim fanom mocnego uderzenia perkusista Paweł "Pavulon" Jaroszewicz.

Na temat nowego członka zespołu wypowiedział się jego lider, Atf Sinner:

Z dumą informujemy Was, że naszym nowym perkusistą został Paweł "Pavulon" Jaroszewicz! Wybór nie był trudny, gdyż znamy się z Pawłem od lat i zawsze podziwialiśmy jego determinację, a także postępy jakich dokonał występując w takich zespołach jak Crionics, Vader, Decapitated i Antigama. Ostatnio zagraliśmy razem kilka koncertów i mamy silne wrażenie, że Paweł jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Jestem pewien, że jego nieprzeciętne zdolności znajdą zastosowanie w nowych utworach, a także zdecydowanie dodadzą poweru naszym koncertom. Od kilku miesięcy trwa praca nad nowym materiałem, który zamierzamy nagrać jeszcze tego lata. Już za kilka dni wyruszamy na trasę w zachodniej Europie w towarzystwie norweskiego Kampfar. Tyle jeśli chodzi o najbliższe plany. Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że od dawna potrzebowaliśmy świeżej krwi, nowej energii, która pozwoliłaby nam sprostać nadchodzącym wyzwaniom. W końcu mamy tę energię i to pozwala mi patrzeć w przyszłość z wielkim optymizmem. Obserwujcie nasze poczynania, bo będzie się działo!

HATE już za kilka dni wyruszą na trasę w zachodniej Europie. Muzycy odwiedzą między innymi Berlin, Hamburg, Zurych, Paryż, czy Pragę.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także