Halestorm: trzeci album już gotowy

/ 30 listopada, 2014

Jeszcze w połowie października Lzzy Hale przekonywała, że wszystko idzie bardzo sprawnie, ale przed nią i kolegami z zespołu jeszcze dużo pracy. Jak się okazuje, wystarczyło kilka tygodni, żeby wszystko ostatecznie dopracować. Teraz piosenkarka, która udzielała wywiadu radiu Razor 94.7, zdradziła, że wszystko jest już gotowe, a płyta czeka na publikację.

Kiedy zatem możemy spodziewać się trzeciej płyty Halestorm? To nie takie proste pytanie…

O tym będziemy rozmawiać w przyszłym tygodniu z naszą wytwórnią. Zdania w zespole są jednak podzielone – część z nas uważa, że powinniśmy wyjść z tym w świat jak najszybciej, natomiast reszta sugeruje, żeby zachować cierpliwość i mieć pewność, że to najlepszy materiał. Ja nie jestem pewna, po której stronie stanąć. Z jednej strony jestem niecierpliwa, ale lubię też mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Na razie możemy więc poinformować, że nowy album Halestorm pojawi się w 2015 roku. Na bardziej szczegółowe informacje pozostaje nam czekać.

W poprzednim wywiadzie Lzzy Hale zdradziła, że nowy album będzie nieco inny…

Nowy album tworzymy zupełnie inaczej, niż poprzednie. Nagrywamy wszystko "na żywo", wszyscy razem w jednym pomieszczeniu. W ten sposób powstaje większość utworów. A album będzie… nie wiem… pełen energii, na pewno będzie bardziej energetyczny, niż dwa poprzednie.

Przypomnijmy, że ostatnim długogrającym wydawnictwem amerykańskiego zespołu jest "The Strange Case Of…". Płyta pojawiła się na rynku w 2012 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także