Halford: "Szkoda, że homoseksualni fani mnie nie zaczepiają"

/ 25 lipca, 2014

Metal Injection przeprowadził wywiad z trzema członkami Judas Priest – wokalistą Robem Halfordem oraz gitarzystami Glennem Tiptonem i Richiem Faulknerem. Halford, który ujawnił publicznie swoją orientację seksualną w 1998 roku skomentował te same kroki poczynione przez innych homoseksualnych muzyków – Paula Masvidala oraz Seana Reinerta z Cynic.

Halford zapytany czy zaczepiają go na ulicy homoseksualni fani metalu, odpowiedział:

Nigdy tego nie robią. Chociaż wiem, że wśród osób śpiewających na Times Square [na nowy album Judas Priest, "Redeemer of Souls"] było wielu homoseksualistów. Wiem to, po prostu wiem. I strasznie szkoda, ale…

Dodał także:

Moglibyśmy o tym rozmawiać w nieskończoność, moglibyśmy o tym zrobić cały program, bo to coś bardzo znaczącego. Ale ten problem wciąż istnieje na świecie. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek zniknął. Musimy wybierać, czy chcemy się ujawnić, czy nie. Musimy się nawzajem szanować. Ale tak naprawdę, to nie ma to znaczenia, bo metal jest najważniejszy!

Naprawdę biję brawo gościom z Cynic za ujawnienie się… Nie musieli tego robić. Ja też tego nie musiałem. Oni zrobili to dla siebie i ja zrobiłem to dla siebie. Może się to wydawać nieco samolubne, ale nie jest.

Cały wywiad z muzykami Judas Priest:

mm

KOMENTARZE

Przeczytaj także