Happysad wyrusza w trasę

/ 11 września, 2014

Początkowo nowy album Happysad miał ukazać się kilka dni temu, ale z powodu różnych problemów, premiera płyty została przesunięta na przełom września i października. Wszystkim fanom pozostaje więc czekać, ale nie oznacza to wcale, że z obozu Happysad nie docierają do nas pozytywne informacje – zespół już zaplanował trasę koncertową promującą wspomniane wydawnictwo!

Muzycy zagrają w sumie kilkadziesiąt koncertów w większych i mniejszych polskich miastach – wszystko rozpocznie się już 3 października w Zabrzu, później zespół odwiedzi między innymi Gdynie, Warszawę, Lublin, Radom, Katowice i wszystko zakończy w połowie grudnia w Poznaniu. To niezwykle obszerne tournée powinno zadowolić wszystkich miłośników twórczości Happysad.

Po szczegółowe informacje dotyczące koncertów odsyłamy na stronę internetową zespołu.

Już teraz możemy natomiast zdradzić Wam, że w październikowym Teraz Rocku (trafi do sprzedaży 25 września) znajdziecie obszerny wywiad z liderem Happysad, Kubą Kawalcem. Pamiętajcie więc, żeby zajrzeć do kiosku, a my widzimy się na jednym z zapowiedzianych właśnie koncertów.

Dla spragnionych dodatkowych informacji o nowej płycie zespołu mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość – we wrześniowym numerze naszego pisma znajdziecie kilka wypowiedzi Łukasza Ceglińskiego z Happysad (wspominaliśmy o tym TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także