Heaven Shall Burn kręci z modelką

/ 25 kwietnia, 2013

"Hunters Will Be Hunted" to pierwszy teledysk promujący nową płytę Heaven Shall Burn, zatytułowaną "Veto". Nowe dzieło zespołu jest dostępne w Polsce od 22 kwietnia:

Miksem materiału zajął się Tue Madsen, który znany jest ze współpracy z takimi zespołami jak: Moonspell, Dagoba,  Dark Tranquillity, czy Vader. Co ciekawe, na rynku dostępna jest również płyta "Veto" z alternatywnym miksem, autorstwa Colina Richardsona (m.in. Anathema, Behemoth, Cradle of Filth, Fear Factory, Sepultura, Slipknot). Będzie go można posłuchać na winylowej edycji płyty, jak i limitowanym, trzypłytowym wydaniu CD. 
 
Powodem dwóch alternatywnych wersji brzmieniowych jest… atak zimy, jaki nawiedził swego czasu Wyspy Brytyjskie. Muzycy Heaven Shall Burn nie byli w stanie dotrzeć do angielskiego studia Colina Richardsona, by wspólnie pracować nad brzmieniem "Veto". Producent w zasypanym śniegiem studio postanowił samodzielnie zająć się miksem otrzymanego materiału. Niemcom tak spodobał się efekt finalny, że postanowili go wykorzystać na wybranych edycjach płyty. 
 
Na okładce płyty "Veto" znalazł się obraz "Lady Godiva" z 1898 roku. Jego autorem był John Maler Collier, brytyjski malarz i pisarz.  
 
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także