Hellfest 2014: festiwal w potężnym składzie

/ 5 grudnia, 2013

Koniec roku to ważny moment dla wszystkich fanów koncertów i festiwali. To właśnie teraz organizatorzy informują, kogo udało im się ściągnąć na występy w przyszłym roku. My emocjonujemy się ogłoszonym niedawno koncertem z cyklu Sonisphere, na którym zaprezentuje się zespół Metallica. Jeśli jednak ktoś lubi zagraniczne wojaże, powinien zastanowić się nad wyjazdem do Francji.

Hellfest, mimo że zaledwie z kilkuletnią historią, jest jedną z najciekawszych propozycji koncertowych w przyszłym roku. Na trzydniowym festiwalu zaprezentują się między innymi: Iron Maiden, Aerosmith, Black Sabbath, Deep Purple, Soundgarden, Rob Zombie, Megadeth, czy Alter Bridge.

Zaprezentowano plakat tego wielkiego muzycznego wydarzenia:

Jest również line-up dla zwolenników mocniejszego brzmienia. Na scenie zaprezentują się między innymi Emperor, Trivium, Sepultura, Iced Earth, Death, czy Annihilator.

Festiwal obywa się rokrocznie we francuskiej miejscowości Clisson. W tym roku impreza trwa od 20 do 22 czerwca. Można kupować wejściówki na jeden wybrany dzień lub na cały festiwal. Te pierwsze kosztują nieco ponad 80 euro, te drugie natomiast – 190 euro.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także