Hey podobno był w Wietnamie

/ 3 lipca, 2013
 
"Podobno" to już trzeci singiel z wydanej pod koniec 2012 roku płyty "Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan". Album ten jest już dziesiątym krążkiem studyjnym w dyskografii Hey. W styczniu tego roku osiągnął on status platynowej płyty.
 
 
Autorem zdjęć do teledysku "Podobno" jest Grzegorz Lipiec. Wideoklip został zrealizowany z materiałów filmowych zarejestrowanych podczas podróży zespołu do Azji:
 
 
Muzycy Hey z okazji dwudziestych urodzin zespołu zafundowali sobie miesięczne wakacje w Wietnamie. W trakcie podróży powstało tyle materiału filmowego, że oprócz teledysku ma powstać również film relacjonujący wyprawę grupy. Kasia Nosowska w wywiadzie dla magazynu National Geographic Traveler tak zapowiedziała ten materiał:
 
Bez pozowania. Bez mówienia, co kręcić, czego nie. Będzie widać, jak ze sobą żyjemy. Jak podróżujemy, co jemy, o czym gadamy. Że się szanujemy. I przez te 20 lat dotarliśmy się na dobre. Ja już na przykład wiem, że chłopaków wkurza, gdy wchodzę do jakiegoś sklepu "na minutę", a nie ma mnie przez godzinę. I wszyscy czekają. Teraz po prostu mówię, że ich dogonię.
 
W lutym grupa Hey opublikowała teledysk do utworu "Co tam?".
 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także