Hollywood, Moskwa i helikoptery – Chemia zaprasza na spotkanie

/ 30 kwietnia, 2014

Już 9 maja w warszawskim EMPiKu Junior o godzinie 17 odbędzie się specjalne spotkanie z zespołem Chemia. Muzycy odpowiedzą na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania i rozdadzą kilka niezwykłych prezentów.

Łukasz Drapała, wokalista grupy, tak zachęca wszystkich fanów i fanki do udziału w tym spotkaniu:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą twórczością i nie tylko, opowiemy Wam jak to jest z nami naprawdę. Skąd te helikoptery, Hollywood, Moskwa, problemy na granicach, płonące hotele i określimy tożsamość seksualną każdego raz na zawsze. Opowiemy również, jak to się robi i dorobimy wspólnie kilka nowych plotek. To będzie jedyna i prawdopodobnie niepowtarzalna okazja, aby bez konsekwencji zapytać nas o wszystko, co kontrowersyjne. A my odpowiemy szczerze, nie planując zemsty w trzecim pokoleniu. Dodatkowo, weźmiemy ze sobą prezenty dla najbardziej niegrzecznych dziewczyn. Acha. Jeżeli macie jakieś pomysły na plakaty, gadżety, scenariusze do teledysków itp. – pamiętajcie, że niedługo wychodzi nowa płyta, a my bardzo lubimy współpracę z naszymi fanami. To będzie również okazja, żeby o tym pogadać. Do zobaczenia!

Będzie można także nabyć egzemplarze najnowszego studyjnego krążka Chemii, "The One Inside" oraz tradycyjnie zdobyć autograf zespołu. Spotkanie poprowadzi dziennikarz naszwgo pisma, Michał Kirmuć.

Przypomnijmy, że Chemia jako jedyny polski zespół otrzymała zaproszenie na Global Rock Summit 2014, gdzie formacja wystąpiła 4 kwietnia, w Hard Rock Cafe Hollywood na gali Opening Night w Los Angeles. Grupa pracuje obecnie nad nowym krążkiem, a współpracę z zespołem potwierdził już sam Mike Fraser (m.in. AC/DC, Biffy Clyro, Franz Feridnand, Slipknot, Aerosmith, Metallica czy Joe Satriani).

mg | fot. Kara Rokita

KOMENTARZE

Przeczytaj także