I Ty możesz być bliżej Slasha!

/ 12 października, 2015

Jak informuje Metal Mind, polski organizator listopadowego koncertu Slasha, teraz każdy ma szansę na zobaczenie muzyków z bliska. Co trzeba zrobić? To dziecinnie proste:

W dniu dzisiejszym ruszył konkurs w portalu społecznościowym Instagram pt. #BliskoSlasha, w którym nagrodami są wejściówki do strefy golden circle podczas koncertu Slasha w łódzkiej Atlas Arenie 20 listopada, oraz płyty CD Slash – "World on Fire" z autografami. Zasady konkursu są proste: wystarczy kupić bilet na koncert – na płytę lub trybunę, zrobić sobie z nim zdjęcie, oznaczyć hashtagiem #BliskoSlasha oraz profilem wytwórni @metalmindproductions. Następnie w jednym zdaniu należy napisać dlaczego uczestnik chciałby otrzymać wejściówkę do strefy golden circle. Komisja konkursowa wyłaniając laureatów weźmie pod uwagę zarówno pomysłowość udostępnionych postów, jak i ich popularność w postaci ilości polubień zdjęcia. 5 najlepszych otrzyma wejściówkę do strefy golden circle, kolejne 5 osób otrzyma płytę kompaktową Slash „World on Fire” z autografem.

Konkurs potrwa 4 tygodnie – do 12 listopada, wtedy na profilu Wytwórni na Instagramie pojawi się post z listą laureatów, a także laureaci zostaną otagowani na zdjęciu.

Nie macie jeszcze biletu na koncert Slasha, Mylesa Kennedy'ego i muzyków z The Conspirators? Nic straconego! Wciąż dostępne są w serwisie Tikeria.pl

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także