I Ty możesz stać się częścią teledysku AC/DC!

/ 26 września, 2014

Jeśli ktoś przypadkiem będzie w środkowym Londynie 4 października, ma szansę na wzięcie udziału w sesji nagraniowej nowego teledysku grupy AC/DC. Wystarczy tylko wypełnić wniosek na specjalnej stronie internetowej i mieć nadzieję, że zostanie się wylosowanym. Ogłoszenie listy szczęśliwców, którzy pojawią się na planie wraz z australijską legendą już 2 października. Nie poinformowano, do jakiego utworu z płyty "Rock or Bust" będzie przygotowywany klip.

Niedawno AC/DC poinformowało, że 10 grudnia światło dzienne ujrzy wspomniany nowy album, który muzycy przygotowywali latem tego roku. Będzie to pierwsze wydawnictwo od 41 lat, przy którego tworzeniu nie wziął udziału poważnie chory Malcolm Young.

Zespół poinformował ponadto, że nawiązał współpracę z MLB (amerykańska liga baseballu) i to właśnie utwór "Play Ball" z nowej płyty będzie promował rozgrywki w najbliższym sezonie. Oto fragment singla:

Płyta "Rock or Bust" będzie zawierała jedenaście premierowych kompozycji, które zespół przygotował w Werehouse Studio w Vancouver (więcej na temat płyty TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także