I Ty możesz zagrać na Seven Festival

/ 19 marca, 2013

Tegoroczna edycja Seven Festival Music & More odbędzie się w dniach 11-14 lipca w Węgorzewie. Wśród zagranicznych gości pojawią się m.in. Tiamat oraz Soilwork, będzie także plejada cenionych krajowych zespołów, jak Closterkeller, Anti Tank Nun, Illusion, Riverside, czy Coma Symfonicznie.

Jak co roku, ważnym elementem festiwalu będzie konkurs dla młodych wykonawców. „Teraz Rock”, jako partner wydarzenia, ma przywilej zgłoszenia do konkursu swojego reprezentanta. W związku z tym zachęcamy do przesyłania na korespondencyjny adres redakcji demo zespołu na CD-R z trzema utworami (całość nie powinna przekraczać 15 minut) lub e-maila z informacjami o zespole i linkiem do trzech utworów (prosimy nie umieszczać nagrań w załączniku maila!).

Kandydaci muszą spełnić warunki ustalone przez Seven Festival – w eliminacjach do Konkursu Głównego mogą brać udział tylko zespoły, które nie mają podpisanego kontraktu fonograficznego z czołowymi firmami, jak EMI, Universal, Sony i Warner. Średnia wieku w zespole nie może przekraczać 25 lat. Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu.

Na zgłoszenia czekamy do 19 kwietnia pod adresem:

Teraz Rock (z dopiskiem Seven Festival)

Ul. Cedrowa 34, 04-533 Warszawa

lub e-mail: terazrock@terazrock.pl (ze słowem SEVEN w tytule wiadomości)

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także